kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Mexiko, Seychely i UK: Kde se otevřely nové resorty?

Mexiko, Seychely i UK: Kde se otevřely nové resorty?

Zdroj/foto: Pixabay
Oddejte se novým luxusním resortům, jejichž design, gourmet i spa osvobodí všechny vaše smysly.

Gourmet na Seychelách

Seychely se pyšní dalším exkluzivním resortem. Novinkou letošního roku je destinace s názvem Anantara Maia Seychelles Villas, která přináší ubytování ve třiceti soukromých vilách. Premier Ocean View Pool Villa o velikosti 250 metrů čtverečních nabízí dechberoucí výhled na oceán, zatímco Premier Beach Pool Villa leží přímo u pláže, i tak ale nechybí vlastní infinity pool. Villa Host je připravena splnit každé přání ve dne i v noci, počítejte i s privátní jógou a v ceně je také manikúra či pedikúra. Koupelna je vybavena produkty Hermès a celý interiér, který respektuje dominantně obklopující zeleň, navrhl architekt Bill Bensley. Co se gourmet mety týče, koncept Beyond All Inclusive umožňuje užít si pět různých restaurací na ostrově Mahé kdykoliv se vám zachce. Na výběr je asijská, indická, japonská, středozemní a kreolská kuchyně. Navečer si nechte prostor také na relaxaci v Anantara Spa s procedurami s využitím lokálních květin.

Zdroj/foto: Pixabay

Mexická krajina

Hotel Paradero Todos Santos na severu Mexika preferuje klasifikaci jako designový krajinný projekt s luxusními apartmá. Zdi jsou navržené tak, aby pomyslně splývaly s okolím, a hranice mezi interiérem a exteriérem se stírají. Obklopující flóra je jasným fokusem exkluzivní lokality, která je určena výhradně pro dospělé. Apartmá nabádají k sebereflexi a revitalizaci, kterou podporuje venkovní lounge s pouštními kaktusy. Ať už se rozhodnete ubytovat se ve Sky Suite, nebo rovnou v třípatrové Master Casita, na střeše vás vždy čeká star net – síť, z níž můžete pozorovat hvězdy, a interiér v nerušivých zemitých tónech. Místní restaurace servíruje moderní mexické pokrmy, které se mění podle sezony – vznikají totiž výhradně z lokálních čerstvých surovin. Stejně promyšlené je i Ojo de Agua Wellness Center, které se zaměřuje na tradiční mexické procedury, jež se odehrávají na lehátkách na vodě. Vzhledem k lokalitě v Baja California můžete vyrazit i surfovat, zatímco milovníci mexické kuchyně ocení taco tour.

Zdroj/foto: Pixabay

(Ne)tradiční Británie

Milovníci tradičních britských destinací si rychle oblíbí boutique hotel Beaverbrook, historickou rezidenci sestávající ze tří domů – The House, The Garden House a The Couch House. Apartmá dávají do kontrastu svěží světlé barvy s minoritním tmavým dřevem – důraz zůstává na pudrových tónech, které odlehčují nádech minulosti. Dining zaujme servírováním v horkovzdušných balónech upevněných v místní zahradě a překvapí i italská a japonská kuchyně. Moderní aspekty najdete také v místním SPA, jehož dekorací se ujal současný umělec Brian Clark. Nechybí ani bazén s výhledem na Surrey Hills a pro klidnější chvíle je k dispozici vintage soukromé kino.

Zdroj/foto: Pixabay

Autor: Lenka Komrsková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky