kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » 100 Towers Holding koupil kancelářskou budovu Lyra

100 Towers Holding koupil kancelářskou budovu Lyra

Zdroj/foto: Se souhlasem 100 Towers Holding
Realitní fond 100 Towers Holding odkoupil administrativní budovu Lyra s celkovou pronajímatelnou plochou 8 500 m2. Budovu v blízkosti Smíchovského nádraží nový majitel plánuje zmodernizovat dle nejnovějších standardů a dále pronajímat jako kanceláře.

„Akvizice této nemovitosti plně zapadá do našeho konceptu – jsme aktivní správce, nikoliv pasivní fond, a všechny naše budovy tak po akvizici revitalizujeme a zvyšujeme standard pro nájemce. Lyra nebude výjimkou,“ říká Karel Konečný, partner 100 Towers Holding.

Budova s šesti nadzemními podlažími se nachází v Praze 5 v docházkové vzdálenosti dopravního terminálu Smíchovské nádraží a v blízkosti jedné z nejúspěšnějších komerčních částí metropole. Lokalita nabízí také přímé napojení na dálnici D1 a D5. Cílem realitního fondu 100 Towers Holding je budovu, dříve vlastněnou německou společností, zmodernizovat a plně obsadit tak, aby se mohla stát institucionálním produktem.

Za realitním fondem, který vznikl v roce 2019, stojí Karel Konečný a Daniel Matula, jednatelé společnosti CAPEXUS zabývající se poradenstvím v oblasti pracovních prostředí, interiérovým designem a realizací kancelářských a obchodních interiérů. V budově Lyra plánuje CAPEXUS otevřít také svůj klientský showroom.

Kancelářská budova Lyra je dosud největší akvizicí 100 Towers Holding. V minulosti fond, který se zabývá jak investicemi, tak aktivní správou nemovitostí, odkoupil kancelářskou budovu Táborská 31 a několik dalších nemovitostí v Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové a dalších městech. Za poslední dva roky fond realizoval transakce ve výši 30 milionů eur.

Zdroj/foto: Se souhlasem 100 Towers Holding

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky