kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Kolekce 38 bytů na 75 Kenmare New York podle Lennyho Kravitze

Kolekce 38 bytů na 75 Kenmare New York podle Lennyho Kravitze

Že je zpěvák Lenny Kravitz vskutku renesanční muž, potvrdil mnohokrát, naposledy letos, kdy v čele s Kravitz Design dokončil exkluzivní renovaci bývalého vícepodlažního parkovacího domu. Dokonalou rovnováhu mezi tím pravým rock’n’rollovým pulzem města, které nikdy nespí, a kýženou citlivostí a lehkostí soudobého designu nezbytného pro vytvoření domova v pravém slova smyslu hledejte v newyorské čtvrti NoLita.

Domov by měl být místem, kde se cítíte sami sebou, přirozeně, místo, které chcete spojit se svými vzpomínkami, alespoň to je přesvědčení z úst Kravitze, který toho pravého pocitu intimity v interiérech dosahuje prostřednictvím organických materiálů – skla, dřeva, kůže a jeho milovaného betonu. Inspirací mu byl ruch a nezaměnitelná atmosféra Downtownu, autenticita živých městských obrazů je na dosah díky panoramatickým oknům přímo z klidného domácího útočiště prodchnutého exkluzivní elegancí.

Zmíněný Kravitzem oblíbený beton hraje hlavní roli v exteriérovém designu, o nějž se zasloužilo studio oceňovaného manhattanského architekta Andre Kikoskiho. Jak sám podotkl, aby mohl stvořit vizi architektury budoucích okolních budov, bylo zapotřebí studovat způsob, jakým se v minulosti ručně stavěly přilehlé cihlové domy v NoLitě. Historické cihly nahradili vzývaným moderním betonem, jeho výsledného působivého vzhledu jemné, ale zároveň bohaté struktury dosáhli pomocí odlévání do forem.

Uvnitř 75 Kenmare na vás pak čekají sametově hladké podlahy z bílého dubu, v kuchyních se snoubí šedo-bílá mramorová pracovní plocha s tlumenou hnědou a matnou bílou na skříňkách a integrovaných spotřebičích Gaggenau, dotek retra modernímu interiéru dodávají bronzové barové stoličky, které ladí s okenními rámy. Chrám očisty těla a duše, nazývat Master bathroom koupelnou by totiž bylo v případě Kravitzova vidění rouháním, zahrnuje prosklenou sprchu, solitérní jednoduchou bílou vanu Devon&Devon a umyvadla od Bianco Drama. To vše ukotvuje kombinace hned dvou druhů mramoru – italského travertinu Titanium a řeckého mramoru French Vanilla, vyhřívání mramorových podlah je samozřejmostí. Ani další koupelna rozhodně nezklame – prostorná prosklená sprcha s matnou sanitou, podlaha Pompeii Basalt a zdi vyplněné velkoformátovým mramorem Bianco Drama.

Při vstupu na trh v březnu toho roku se cena za byt pohybovala v průměru na částce končící pod 4 miliony dolary. V současnosti jsou k dispozici pouze jednoložnicová studia v ceně kolem 2 milionů dolarů, tedy za zhruba 44 milionů korun, bezmála stometrový dvouložnicový byt se dvěma koupelnami je dostupný za 3 miliony dolarů.

Autor: Adéla Rusňáková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky