kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Křišťálové Vánoce se značkou Moser

Křišťálové Vánoce se značkou Moser

Jako každý rok, i letos se Vánoce blíží rychleji, než bychom čekali. Zastavte se na chvíli, vychutnejte si krásu tradičních českých výrobků sklárny Moser a načerpejte z nich inspiraci. Nechte své nejbližší o letošních Vánocích zažít jaké to je stát po boku filmových hvězd, královské rodiny a jiných významných osobností. Díky luxusnímu dárku od společnosti Moser můžete i vy dopřát svým blízkým křišťálové Vánoce.

Ve vánoční nabídce, kterou pro Vás Moser připravil přímo na jejich stránkách, naleznete nápojové kolekce, partnerské sady, broušené vázy nebo jen ozdobu pro štěstí, která udělá radost každému, kdo ocení krásu křišťálu a dokonalost ruční práce. Vše je vyrobeno z bezolovnatého českého křišťálu, ručně foukaného, broušeného a zdobeného v karlovarské sklárně Moser. 

Například nápojová souprava Copenhagen byla v minulosti předána japonskému císaři Akihitovi, zdobila také svatbu španělského prince Filipa. Ze sady sklenek s karafou pod názvem Splendid se zase pije v buckinghamském paláci. Z rukou československého prezidenta Edvarda Beneše ji přebrala samotná britská královna Alžběta II. jako svatební dar. Velkorysý dar předal sám Leo Moser, syn zakladatele Ludwiga Mosera, papeži Piu XI. Nápojový set Papež tehdy obsahoval 218 sklenic a karaf opatřených papežovým znakem. Sklo značky Moser si užívají i hvězdy stříbrného plátna. Mezi nimi Sophia Loren, Whoopi Goldberg nebo Michael Douglas. Všechny výše zmíněné kolekce jsou dodnes v prodeji a kterákoli z nich může rozzářit přípitky s rodinou nebo přáteli, sváteční stolování i atmosféru Vašeho domova. 

Podrobnější informace a luxusní dárky naleznete na www.moser.cz/kristalove-vanoce. Zastavit se můžete také v prodejních galeriích v pasáži Černá Růže, Na Příkopě 12 nebo na Staroměstském náměstí 15. 

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky