kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Full Surface – Budoucnost vaření od Gagganeau

Full Surface – Budoucnost vaření od Gagganeau

Maximální flexibilita je v kuchyni současnosti jedním z nejdůležitějších aspektů určujících komfort jejího používání. Právě na ni se jako na jedno z nosných témat soustředí novinková řada indukčních desek Full Surface od Gaggenau, představená v říjnu.

Maximální flexibilita je v kuchyni současnosti jedním z nejdůležitějších aspektů určujících komfort. Právě na ni se jako na jedno z nosných témat soustředí novinková řada indukčních desek od Gaggenau, představená v říjnu. Stávající nabídku 80cm desek nahradily inovované modely a rozšířila se nabídka desek o šířce 90 centimetrů. Díky možnosti absence rámečku jsou desky předurčeny k dokonale nenápadné integraci do pracovní desky. Pokud dáváte ovšem klasickému rámečku přednost, lze zvolit i model s rámečkem, tato varianta je přitom ideální pro kombinaci s dalšími varnými deskami Gaggenau řady 400, například Teppan Yaki nebo elektrickým grilem. 

Full Surface tvoří celistvá indukční zóna, na níž je díky tomuto konceptu možné umístit a individuálně ovládat celkem až šest hrnců nebo pánví různých tvarů a velikostí najednou, což opět potvrzuje zmíněný důraz na flexibilitu, podobně jako sedmnáct stupňů úrovně výkonu včetně funkce booster. Barevný dotykový displej pak zobrazuje velikost, tvar a umístění nádobí. Inspiraci profesionálními kuchyněmi odhalují dvě nové funkce vaření navíc – profesionální a dynamická. Ty přinášejí možnost změnit úroveň výkonu plochy pouhým pohybem nádobí po varné desce. Když pohnete hrncem nahoru, výkon bude automaticky stoupat, když dolů, tak naopak klesat. Maximální míru inteligence současného kuchyňského vybavení a další úroveň pomoci při práci s jídlem přináší inovativní senzor vaření, který automaticky hlídá přesnou teplotu a zabraňuje tak nehodám jako je spálení pokrmu nebo přetečení z hrnce.

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. 

Více na: www.spotrebicegaggenau.cz

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky