kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Estate Lifestyle » Víno & design na půdě Nového světa

Víno & design na půdě Nového světa

Vinařská sklizeň už udává tempo podzimním volným dnům. Pokud jich máte na vychutnání dokonalého spojení vína, designu a prémiového servisu trochu víc, možná by se vám mohla hodit naše trojice vinařských hotelů Nového světa.

Jackalope

Austrálie

Zajdalen. Tak by se dal přeložit „jackalope“, australské bájné zvíře, vzniklé spojením zajíce a antilopy. Před australským hotelem mu stanete tváří v tvář, respektive jeho sedmimetrové nadživotní soše černých organických tvarů od umělkyně Emily Floyd. Jistá mystika prosvítá skrze černé plochy celého interiéru budovy z roku 1876, které umně semknulo designové studio Carr Design Group pomocí zlatých, mosazných a bronzových elementů, jako je křeslo Leather Works by Edra nebo designová svítidla Christoper Boots. Silný avantgardní pocit z prostoru po prohlídce několika sochařských instalací rozpusťte ve sklenici vína z místní vinice Williow Creek. Plné tělo díky vulkanickému podloží a chladnějšímu klimatu skvěle doplňuje fine dining v podání restaurace Doot Doot Doot. Po enologické exkurzi ve vinohradu se ale oddejte troše dekadence ve své signature suite. Po japonské lázni s pečujícími produkty Hunter LAB si objednejte na svou privátní terasu masáž a kaviár se šampaňským, které jsou zde standardní součástí každého z šestačtyřiceti pokojů.

Bernardus Lodge & Spa

Kalifornie, USA

Carmel Valley je Napa, jen s menším množstvím lidí a ruchu, ideální pro romantický únik ve dvou. Pouhých jedenáct hektarů resortu s vinicemi, jejichž produkci si mohou výhradně vychutnat pouze hosté hotelu Bernardus, se rozkládá nad nedalekými mlhami Monterey. Třiasedmdesát boutique pokojů, suit a vil zrcadlí své okolí skrze použité přírodní materiály, jako je italský kámen, francouzský dub nebo prachové peří v přikrývkách. Ryzí odpočinek vás čeká při speciální párové proceduře ve spa zahrnující scrub ze semínek cabernetu, alfresco levandulovou lázeň nebo celotělovou masáž hroznovým olejem. „Must-eat“ v místním Lucia restaurant je slavná portobello polévka šéfkuchaře Cala Stamenova, žáka kulinářských legend Alaina Ducase a Masa Kobayashiho. Poté už se jen usaďte na svou privátní terasu, a otevřete si lokální tekuté hrozny z pečlivě zásobené vinotéky, která je součástí vašeho pobytu.

Delaire Graff Lodges & Spa

Jihoafrická republika

Divočina zkrocená historií. Ten pravý bouquet kapského regionu ucítíte jedině, až strávíte pár nocí v Delaire Gaff v jihoafrickém Stellenbosch. Tělo zmožené po náročné cestě věnujte do péče místních spa procedur, nebo si odpočiňte v klidu své enormní mramorové koupelny. Před spaním se však aspoň na chvíli ponořte do privátního infinity pool a vychutnejte si západ slunce za masou hory nad kapskými vinicemi. Ty prozkoumejte následující den z koňského hřbetu se zastávkou na nezbytnou degustaci přímo mezi hrozny. Pro opravdové příznivce adrenalinu je must-visit žraločí rezervace v nedalekém zálivu. Ani intelektuální a klidnější povahy nepřijdou zkrátka, v okolí historického města Stellenbosch plného galerií s uměním minulosti i současnosti lákají šťavnaté greeny nebo hřiště koňského póla. Po návratu do jedné z pouhých deseti lodges v Relais & Chateaux se uložte do povlečení z nejhebčí bavlny, případně se vydejte za degustací tekutých plodů, mezi nimiž jste se procházeli, do restaurantu nebo Indochine eatery, která nabízí osvěžující kombinace Asie a Afriky.

Autor: Adéla Rusňáková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky