Lifestyle

Jaké outfity letos nosit?

Jaké outfity letos nosit?
19.4.2021

Přivítejte jaro stylově s novými trendy outfity. Nemusíte kupovat drahé oblečení, stačí si pořídit pár nových kousků, které doladíte s těmi, co máte doma.

Internetové obchody se díky pandemii dostávají se svou nabídkou na internet a vy máte jedinečnou příležitost nakupovat online z pohodlí domova a zaplnit svůj šatník. E-shopy mají širokou nabídku a kde jinde najít všechny značky, střihy a barvy na jednom místě? Z pohodlí domova si nakoupíte, oblečení vám přijde do několika dnů až domů a jestliže s ním nebudete spokojeni, můžete je do několika dní vrátit.

Na co letos na jaře vsadit?

Sportovní mikina a džíny – nejpohodlnější outfit, který je navíc nesmrtelný. Styl, jenž nezklame a bude vás bavit. Jarní barvy pro tento rok jsou veselé a hravé. Nebojte se experimentovat s pastelovými barvami jako je zelená, žlutá, červená, tyrkysová, ale také růžová.

Ležérní baggy kalhoty a košile s dlouhým rukávem – jako formálnější oblečení určitě volte košili se společenskými kalhotami. Tato kombinace je vhodná do práce, na pracovní schůzky, ale také na rande či na večeři. Platí jednoduché pravidlo, co se týče barev. Čím později si společenské kalhoty berete, tím tmavší mají mít barvu. U košile je to naopak, v dopoledních hodinách můžete volit barevnou s jednoduchým motivem, večer jedině bílou.

Kalhoty a tričko s potiskem – není nic jednoduššího, než si ze šatníku vybrat oblíbené kalhoty, ať už se jedná o plátěné, kapsáče nebo klasické a doplnit je o nové tričko s potiskem. Rozhodněte se sami, jakému dáte zelenou.

Nebojte se experimentovat a využijte skvělých nabídek internetových obchodů, které se již nemusí opakovat. Ať se rozhodnete pro nákup trička, mikiny nebo bude vaším favoritem spodní prádlo, mějte na paměti, že nejlepším oblečením bude vždy jen nejpohodlnější kousek.

 Foto: Budchlap.cz

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.