kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Lifestyle » Premium Ski » Proslulá značka Kästle představuje novinky pro podzimzimu 2021

Proslulá značka Kästle představuje novinky pro podzimzimu 2021

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle
Od doby, kdy v roce 1924 vyrobil rakouský řezbář Anton Kästle ve své dílně první pár lyží, uběhlo už spoustu času. Pojďme se podívat, kam se značka posunula, a jaké novinky letos představila.

Pro celodenní ježdění

Lyže vytvořené pro znalce, kteří hledají univerzální lyže na sjezdovku. Lyže Kästle MX75 používají technologii Hollowtech 2.0 pro celkové odlehčení a stabilitu zároveň, a jsou tak velmi plynulé a přesné v přechodu mezi oblouky. Dřevěné jádro, sendvičová konstrukce a zpevňující vrstvy titanalu dělají lyže velmi pevné a jisté pro celodenní ježdění na upravené i rozjeté sjezdovce. Dodávají se s vázáním K12 PRW GW.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 31 040 Kč 

Odlehčené jádro

Závodní běžecké lyže v novém kabátě KÄSTLE RX10 2.0 CLASSIC jsou díky odlehčenému jádru Honeycomb a technologii Hollowtech 2.0 perfektně vyvážené. Nejlehčí běžky Kästle jsou nesmírně stabilní a na trati opravdu rychlé a s nepřekonatelným skluzem. Špičkově provedené jádro, výztuha s uhlíkovým a skelným vláknem a grafitová skluznice. Bezkonkurenční lyže pro závodníky Světového poháru i nadšence milující rychlost v běžeckém lyžování. Na výběr též ve verzi DOPO, Micro a Skate.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 13 990 Kč

Pro dámy

Hledáte snadno ovladatelné a spolehlivé lyže? Lyže Kästle DX73 kombinují všechny vlastnosti sjezdovek Kästle (kvalitní dřevěné jádro, sendvičová konstrukce a technologie Hollowtech 2.0 pro odlehčení lyže) přizpůsobené ženám. Jsou tedy lehčí a točivější. Slibují tak jistotu a toleranci k případným chybám. Lyže se dodávají s vázáním K11 PRD GW. 

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 18 890 Kč

Skvělé tlumení vibrací

Sjezdové lyže Kästle RX12 SL Factory FIS WC jsou opravdové závodní slalomky vhodné pro závody Světového poháru. Všechna technologická řešení směřují k maximální rychlosti a skvělé ovladatelnosti. Technologie Hollowtech lyže odlehčuje a činí velmi stabilní, sendvičová konstrukce s dřevěným jádrem zajišťuje skvělé tlumení vibrací. Vynikající lyže s přesným držením hran pro krátké výbušné oblouky.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 29 690 Kč (lyže + deska Piston Control), 36 430 Kč (lyže + deska Piston Control + vázání Marker XCOMP 16)

Skialpové lyže s maximálním výkonem

Dobře ovladatelné a zároveň velmi stabilní lyže Kästle TX87 pro pohodová stoupání i sjezd úzkým žlebem. Díky nové konstrukci z karbonu a skelných vláken a technologii PROGRESSIVE RISE vynikají bezkonkurenčním výkonem při sjezdu při minimální hmotnosti. Třešničkou na dortu je nová svítící technologie HOLLOWTECH 3.0, která poskytuje větší pocit jistoty při stále oblíbenějším nočním touringu. Zkušení lyžaři, například rakouští horští a lyžařští průvodci tyto lyže volí, když chtějí pohodové stoupání a snadno ovladatelné lyže s maximálním výkonem při sjezdu. Ideální pro proměnlivé podmínky, ať už během dne, nebo v rámci celé sezóny.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 20 240 Kč 

Nejen pro závodníky Světového poháru

Závodní běžecké lyže skvělých parametrů Kästle RX 10 Classic Skin s odlehčeným jádrem Honeycomb a technologii Hollowtech 2.0 zaručují vysoce efektivní pohyb vpřed a nepřekonatelný skluz. Maximální výkon, přenos sil a přesnost, perfektní pro závodníky Světového poháru a všechny nadšence do běžeckého lyžování. Tulení pás (skin) v oblasti mazací komory si poradí s prašanem i zmrzlou stopu, takže vosky nebudete potřebovat.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 12 990 Kč 

Pro dlouhé tratě

Lehké sportovní lyže Kästle XP20 Skate vycházejí ze závodního modelu RX10 Skate. Používají stejnou závodní skluznici pro perfektní skluz, další konstrukční řešení pak lyži předurčují pro dlouhé tratě. Přesná kontrola a optimální přenos sil díky jádru Honeycomb s karbonovou výztuhou a Hollowtech 2.0. Skvěle vyvážené lyže pro ambiciózní lyžaře.

Zdroj/foto: Se souhlasem Kästle

Doporučená cena: 8 990 Kč 

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky