Lifestyle

Tee House: Aktivní sport i odpočinek v srdci Čeladné

Tee House: Aktivní sport i odpočinek v srdci Čeladné
30.9.2021

Beskydy jsou nádherným místem pro trávení volných chvil v panenské přírodě po celý rok. Na Čeladné, v srdci hor a v těsném sousedství golfového hřiště, vyrostl resort Tee House, jež poskytuje skvělé zázemí a výzvy pro sportovní zážitky, turistiku i relaxaci doplněnou kvalitní gastronomií. Privátní apartmány i hotelové pokoje Tee House Čeladná poskytují prvotřídní standard služeb a pyšní se krásnou horskou scenérií přilehlých vrcholů Smrk, Ondřejník a Lysá hora. Radost pro oči však není to jediné, co vás zde okouzlí a nadchne.

Sportovní zážitky

Okolní příroda skýtá prostor pro dokonalou relaxaci během procházek po mnoha značených turistických cestách a cyklisté si tady užijí různé výkonnostní kategorie cyklotras. Můžete se zařadit mezi bikery, kteří na tomto místě nadšeně realizují stále populárnější závody. V areálu funguje koňský ranč, kde se věnují westernovému ježdění, ale i parkuru a rekreačním jízdám. Ve volném čase se rozhodně nudit nebudete. Resort Tee House Čeladná je postavený přímo u golfového hřiště Čeladná, kde Vás čeká hra na dvou mistrovských 18 jamkových hřištích prověřených PGA, klubová restaurace a bar s venkovním posezením či půjčovna elektrokol.

Cream Snow aréna

V zimním období se golfové hřiště promění na Cream Snow Arénu s 15 kilometry profesionálně upravených běžkařských tratí třech výkonnostních stop. Tratě jsou vhodné pro klasický styl i bruslení. Nová rodinná atrakce poskytuje veškeré zázemí – parkování, šatny včetně sprch, restauraci, zvýhodněné vstupy pro rodiny s dětmi i studenty. Ani na kluziště zde nezapomínají, hned jak začne dostatečně mrznout, místní rybník je upravován jako kluziště pro amatérské dětské i dospělé hokejisty a krasobruslení. Sportování je třeba také kompenzovat odpočinkem a ten nabízí bazén, Welness a Spa.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.