kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Designové tipy pro moderní koupelny

Designové tipy pro moderní koupelny

koupelna
Foto: Duravit
Koupelna je místem očisty na mnoha úrovních. Vedle péče o fyzickou stránku nabízí i možnost psychického uvolnění a relaxace. Pokud chcete efekt povýšit, vsaďte na designové koupelnové vybavení.

Design není póza

Práce s vizuální stránkou místnosti není výstřelkem, ale součástí komplexní péče o zdraví. Je dokázáno, že pokud je vnější prostor neuspořádaný nebo vizuálně rušivý, naše mysl si nemůže odpočinout. Kvůli zahlcenosti podněty pak jen těžko dochází k uvolnění na fyzické úrovni. Esteticky sladěná koupelna je tedy dalším z kroků, jak podpořit svou celkovou kondici.

koupelna
Foto: Duravit

Designové vany

Vana je koupelnovou klasikou. Protože zde bývá dominantním prvkem, je třeba se opravdu zamyslet, jaký náboj chcete místnosti vetknout. U větších místností zvažte volně stojící vanu. Podpoříte tím osobitost domácnosti a zároveň si dáte „prostor“ si uvolnění užít. V menších místnostech pracujte s atypickými tvary – vana vám tak poskytne vše, co od ní očekáváte, a navíc místnost vizuálně odlehčí. Všeobecně platí, že oblé tvary působí měkčím dojmem, hranaté linie navozují atmosféru sebevědomí a luxusu.

koupelna
Foto: Duravit

Designová umyvadla

Dalším z prvků, který může být nejen praktický, ale zároveň i stylový, jsou umyvadla. Koupelnu můžete ozvláštnit umyvadlem na desku, které pracuje s méně častým materiálem, jako je sklo či kámen. Získáte originální kousek a umělecký artefakt v jednom. Vsadit však můžete i na nábytkové umyvadlo s umyvadlovou skříňkou.

koupelna
Foto: Duravit

Kouzlo je v detailech

Vedle dominantnějších prvků nezapomeňte atmosféru podpořit i dalším vybavením, jako jsou vodovodní baterie, umývátka, dávkovače, skleničky, různé háčky, případně splachovací tlačítko nebo sprchová zástěna. Tím, že tyto prvky sladíte k celku, docílíte uvolnění mysli a následně i těla.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky