kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » GROHE: Moderní luxus pro osobní domácí wellness

GROHE: Moderní luxus pro osobní domácí wellness

GROHE
Foto: GROHE
Zlatá barva symbolizuje vznešenost a luxus. Připomíná nám odlesky slunce a má tak velmi pozitivní účinek na psychiku a unavená tělo. Pokud si dopřejete zlatou výbavu v koupelně, získáte nádherné místo k relaxaci.

Zlatá patří mezi barvy, které vyniknou, i když ji použijete jen v malém množství. Koupelna je tak ideálním místem, kterému můžete dopřát alespoň malý dotek zlata například s pomocí koupelnových a sprchových baterií GROHE. Baterie z řady Allure jsou k dispozici v široké škále barevných a povrchových úprav, včetně kartáčovaného povrchu Cool Sunrise v odstínu zlaté.

Odstíny zlaté umí doplnit tradiční bílou, ale luxusního vzhledu docílíte v kombinaci s černou barvou. Rozumí si také s mramorem. Ačkoliv jde o barvu studeného kovu, dodá prostoru příjemné teplo a rozsvítit dokáže i tmavší koupelny.

Značka GROHE nabízí produkty, které uspokojí vysoké nároky zákazníků a které jim pomohou vytvořit jejich osobní útočiště. Nezávisle na tom, zda chcete navrhnout wellness pro luxusní hotelový rezort nebo soukromou koupelnu, společnost GROHE nabízí svobodu přizpůsobit prostor vašim potřebám. Moderní design a pečlivě vybrané materiály, povrchové úpravy a barvy v kombinaci se špičkovými technologiemi vyniknou v každém interiéru.

GROHE
Foto: GROHE

Řada baterií GROHE Allure

Populární řada baterií GROHE Allure byla inovována. Odkaz designu uchvacuje svým minimalistickým a mimořádně štíhlým designem – nyní ještě přitažlivějším díky silné organické estetice. Spojením nejmodernější vodní technologie s německým řemeslným zpracováním má baterie zvláštní přednost: díky výrazné haptické zpětné vazbě nabízí přesné ovládání tříotvorové umyvadlové baterie jedinečný hmatový zážitek a zlepšuje interakci.

Nová generace řady baterií GROHE Allure nabízí designérům a architektům možnost vytvořit dokonale harmonický zážitek z koupelny podle osobního vkusu zákazníků. Všestranná řada zahrnuje také podlahové baterie a vanové vodopádové baterie, které umožňují dosáhnout holistického sladěného designu celé koupelny. Baterie z řady Allure jsou k dispozici v široké škále barevných a povrchových úprav: chromové, kartáčovaný povrch Cool Sunrise, kartáčovaný povrch Warm Sunset a Hard Graphite. Jdou tak ruku v ruce s doplňky ze stejnojmenné řady.

GROHE
Foto: GROHE

Tyto exkluzivní nové produkty jsou určeny především architektům a designérům, kteří chtějí přeměnit koupelny svých klientů na holistickou wellness oázu v domově. Tím se koupelny stávají dokonalým místem pro regeneraci těla, mysli a duše. Baterie GROHE Allure se vyznačuje progresivním designem, který umožňuje plnou koordinaci designu a vytváří jedinečné koupelnové zážitky. Tyto nezapomenutelné, jedinečné prostory vyniknou v každém projektu. „Paleta pečlivě vybraných barev a povrchových úprav navíc umožňuje architektům a designérům přidat svůj osobní dotek,“ doplňuje Patrick Speck, vedoucí LIXIL Global Design, EMENA.

GROHE
Foto: GROHE

Objevte další koupelnové produkty a vytvořte si osobní domácí lázně v centru digitálních zážitků GROHE X.

GROHE
Foto: GROHE

Více informací najdete na sociálních sítích – na Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky