kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Javorina už 75 let tvoří spolu s přírodou

Javorina už 75 let tvoří spolu s přírodou

stolek
Foto: Javorina
Současný interiérový design odpovídá na volání po návratu k tradicím. Do moderního bydlení dorazil trend ekologické výroby, precizně zpracovaného dřeva a trvanlivosti. Přesně o pětasedmdesát let dříve, než se tyto požadavky dostaly na první místo v žebříčku trendů, hluboce vrostly jako pevné kořeny do základních hodnot prvního slovenského výrobního družstva Javorina.

Letos slaví slovenská nábytkářská značka narozeniny. Patří ve svém oboru k evropské špičce. Každý kus masivního nábytku vzniklý v podtatranské manufaktuře je ručně opracovaný unikát vyrobený ze dřeva lokálních dubů.

Foto: Javorina

Řemeslná zručnost

Příběhy stromů ukryté v jeho kresbě a vyprávěné podtatranskou přírodou zhmotňují generace řemeslných mistrů Javoriny do unikátních kusů nábytku. Postele, stoly, knihovny a další oblíbené kusy vybavení interiéru vznikají v rukou lidí, kteří umí naslouchat potřebám materiálu a citlivým přístupem z něj získat to nejlepší.

Foto: Javorina

Vztah k přírodě

Nábytek Javorina vyrábí v takřka uzavřeném cyklu s minimálním množstvím odpadu a k obnovitelnosti přímo přispívá výsadbou dubových stromků za každého zákazníka. Finální úpravu mají v Javorině na starosti přírodní oleje a vosky. Zaručují tak nejen dlouhodobou trvanlivost, ale i snadnou údržbu a plnou obnovitelnost oblíbených kusů nábytku v domácích podmínkách. 

Foto: Javorina

Smysl pro design

Jednoduchost, preciznost a jistá konzervativnost designu Javorina garantují, že nábytek této značky zůstane nadčasový. Pořízení kvalitního nábytku je zároveň i nemalou investicí, proto klade Javorina důraz i na udržitelnost designu. Správnost tohoto pojetí osvědčují mnohá ocenění získaná na domácích i zahraničních výstavách za výrobky, na kterých značka Javorina pravidelně spolupracuje se zkušenými evropskými designéry.

Foto: Javorina

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky