kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Konference Zlin Design Week o Designu, který pomáhá. Budete u toho?

Konference Zlin Design Week o Designu, který pomáhá. Budete u toho?

Zlin Design Week
Foto: Zlin Design Week
Společně s dalším ročníkem festivalu Zlin Design Week se blíží i Konference, která je jeho nedílnou součástí. V pondělí 9. května 2022 ve Zlínském kongresovém centru čekají návštěvníky inspirativní přednášky, setkání s odborníky a zajímavými osobnostmi, diskuse a především Design, který pomáhá. Svou vstupenku v první vlně můžete ulovit do 30. března 2022.

Konference Zlin Design Week se v předešlých letech zaměřovala především na propojení designu a marketingu. Letos se však stane platformou pro zkoumání specifických potřeb lidské různorodosti, sociálního a environmentálního dopadu produktů a služeb nebo nových participativních způsobů navrhování, pozorování a týmové práce. Diskutovat se bude o historickém kontextu i propojení designu, vzdělávání, byznysu i veřejného sektoru.

Mezi řečníky, kvůli kterým byste si měli začít plánovat cestu do Zlína, patří nepochybně inovátor na poli inkluzivního designu, metody design thinking a mimo jiné i ředitel Helen Hamlyn Centre for Design, Rama Gheerawo. Design a kreativní leadership se v jeho rukou stávají nástroji pro řešení nejtěžších společenských problémů od stárnoucí populace po dostupnost zdravotní péče. Dalším hostem bude Mariana Chytilová, která stojí za návrhy přístupnosti pro festival Jeden svět či pražské centrum architektury a městského plánování CAMP.

Konference Zlin Design Week vzniká ve spolupráci s organizací Design and Architecture Norway a Kreativní Prahou v rámci projektu Univerzální design – mapování potenciálu a zapojení nové generace v oblasti kreativních průmyslů za podpory Fondů EHP a Norska. Společně s Fakultou multimediálních komunikací, která je oficiálním pořadatelem Zlin Design Weeku, je letošní Konference zároveň propojena s projektem 100 let zlínského designu (100ZD).

Nejlevnější vstup si můžete zajistit do 30. března zde. „Design, který pomáhá a je pro každého. Takto bych mohla specifikovat letošní Konferenci ZDW, která je opravdu pro všechny. Ať už pro imobilní účastníky, nebo pro neslyšící, pro které bude k dispozici tlumočení do znakové řeči,” doplňuje k přístupnosti celé akce jedna z produkčních, Iveta Klúčiková.

Zlin Design Week, jehož je Konference součástí, se bude konat od 6. do 13. května 2022 ve Zlíně. Pro více informací o Konferenci i dalším programu sledujte web, Facebook nebo Instagram festivalu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky