kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Nové vířivé systémy Kaldewei promění koupelnu v soukromé lázně

Nové vířivé systémy Kaldewei promění koupelnu v soukromé lázně

vířivka
Foto: KALDEWEI
Cesty ke skutečné relaxaci jsou velmi individuální. Čtyři nové vířivé systémy Kaldewei nabízejí vhodné řešení pro každou koupelnu a každé osobní přání. Intenzivní masáž, jemné hlazení pokožky nebo vznášení ve vodě beztíže – to vše umí vířivé systémy Kaldewei, jejichž společným jmenovatelem je špičková kvalita, nejmodernější koupelnový design a umění splnit i nejodvážnější sny o luxusních soukromých lázních. Wellness řešení jsou také přesvědčivá z hlediska hygieny a udržitelnosti: Systém automatického čištění integrovaný v koupací vaně Kaldewei z recyklovatelné smaltované oceli přesvědčí i zaryté pochybovače.

Od energické masáže svalů po sportu až po jemné proudění perlivých, předehřátých vzduchových bublinek okolo těla v efektně osvětlené vodě – intenzitu a druh wellness procedury lze zcela individuálně nastavovat. Díky nejrůznějším vodním a vzduchovým systémům se relaxaci meze nekladou. V režimu Silent pracují systémy na přání obzvláště tiše a zajišťují tím ničím nerušenou, příjemně uvolňující atmosféru. Ploché trysky opticky skvěle zapadají do elegantního designu vířivé vany. A aby pocit uvolnění a zážitek z wellness neskočil ani po opuštění vany, zajistí systém automatického čištění po koupeli hygienické vyčištění vany. Také objednání je zcela bez stresu, protože si zákazníci mohou svou vysněnou vanu vybrat z celé řady předem nakonfigurovaných modelů. Důležité a dobré pro plánování koupelny: Vířivá vana od Kaldewei nezabere o nic více místa, než běžná koupací vana.

vířivka
Foto: KALDEWEI

Kombinovaná masáž BODY & SOUL

Wellness systém Kaldewei BODY & SOUL v sobě spojuje dva elementy – vodu a vzduch – pro dokonalý zážitek z masáže. Silné proudy vody uvolňují svaly, šlachy a klouby a současně s tím předehřáté, perlivé vzduchové bublinky stimulují pokožku. Vířivý program a intenzitu lze individuálně nastavovat. Boční trysky lze cíleně nasměrovat na tělo, speciální mikrotrysky pečují o záda a nohy. Na přání lze boční trysky a trysky na dně navolit samostatně a upravovat jejich intenzitu.

vířivka
Foto: KALDEWEI

Vzduchová masáž SOUL

Perlivý proud vzduchu wellness systému SOUL pomůže k uvolnění a dodá vnitřní klid. Předehřáté, perlivé vzduchové bublinky poskytují pokožce blahodárně jemnou masáž. Jemné hlazení vzduchu stimuluje zakončení nervových vláken v pokožce. Vzniká jedinečný pocit, jako byste se ve vodě vznášeli zcela beztíže. Obzvláště ploché a efektivní trysky vzduchového systému SOUL umístěné na dně se ušlechtile začleňují do koupací vany z nejkvalitnější smaltované oceli.

vířivka
Foto: KALDEWEI

Vodní masáž FULL BODY

Silné proudy vody wellness systému FULL BODY rozmazlují tělo svou intenzivní masáží. Po namáhavé práci nebo náročném tréninku masáž odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje vazivovou tkáň a stimuluje prokrvení těla. Proudy vody jsou obohaceny vzduchem, působí hluboko v pokožce a dodávají intenzivní, osvěžující pocit. Individuální požitek poskytují boční trysky, které lze přímo nasměrovat na různé oblasti těla. Přídavné mikrotrysky cíleně pečují o záda a nohy. Intenzitu masáže lze přitom individuálně nastavovat. LED osvětlení vykouzlí v koupelně příjemnou uvolňující atmosféru.

vířivka
Foto: KALDEWEI

Základní systém BODY

Základní systém BODY masíruje svaly bočními vodními masážními tryskami od jemných až po silné. Intenzitu je možné libovolně měnit a upravovat pomocí otočného ovladače. Také zde lze do masážní trysky přidat další vzduch.

vířivka
Foto: KALDEWEI

Spektrální světlo

Spektrální světlo vířivých systémů Kaldewei vytváří fascinující hru světla, vody a vzduchu. Ať už povzbuzující sytě červená, hedvábně jemná zelená, vzdušná modrá, nebo neutrální bílá – pozitivní účinky světla a barev na tělo i duši jsou už dávno známy a ve spojení s vodou umožňují ještě hlubší relaxaci. Pro dokonalý wellness zážitek je tu kombinace blahodárné vodní nebo vzduchové masáže a energie spektrálního světla.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky