kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Rückl přichází s kolekcí šesti růžových sklenic ABC dle vlastního výběru

Rückl přichází s kolekcí šesti růžových sklenic ABC dle vlastního výběru

Rückl
Foto: Rückl
Ručně broušené křišťálové sklenice z kolekce ABC v odstínu Pink. Dvakrát sada po třech kusech. Vytvoříte si tak svou osobní kolekci Rückl a řeknete přesně to, co máte na srdci. Cena je 7 199 korun. Designoval Rony Plesl.

Křišťálové skleničky z kolekce ABC vyrábí značka pro celou abecedu ve třech barevných variantách – ikonické růžové, průzračně čiré a nejnovější modré. Všechny skleničky můžete libovolně kombinovat jak vzájemně, tak třeba s motivy z kolekce Pink. Vytvoříte si tak svou osobní kolekci Rückl.

Zamilované iniciály vyřezané v kůře stromu, cukrová poleva na perníkovém srdci nebo věnování v oblíbené knize. Křišťálová abeceda od Rücklu navazuje na tuto láskyplnou tradici uchovávání vzácných okamžiků a dává vám nástroj k vyjádření se zcela novým jazykem. Hrajte si, kombinujte barvy i písmena a napište to, co máte na srdci. Řekněte to s Rücklem.

Výroba

Každá sklenička projde ve sklárně Rückl rukama desítek řemeslníků. Od ručního foukání do dřevěné formy až po ruční broušení písmen je každé sklenici věnována opravdu speciální péče. I díky tomu se vždy jedná o skutečné originály.

Rückl se zasazuje se o renesanci českého broušeného křišťálu a představuje vrchol tohoto tradičního řemesla. Sklářská surovina se pod rukama nižborských mistrů brusičů přetváří v dokonalý produkt. Rückl je charakteristický mimořádně ostrým řezem, jehož přesnost provedení je okamžitě rozpoznatelná. Také technika ruční malby, kdy jsou vysoký smalt či zlacení na křišťál pečlivě nanášeny štětcem, představuje další mistrovský um, který dodává výrobkům Rückl nezaměnitelný charakter.

Rückl
Foto: Rückl

O Rücklu

Rodinná sklárna Rückl je proslulá prvotřídním broušeným křišťálem již od roku 1846. Ruce sklářských mistrů, brusičů a malířů ve sklárně v Nižboru přetvářejí surové sklo v rafinované výrobky. Rückl spojuje dechberoucí krásu ručně foukaného křišťálu s originálním designem a dokonalými detaily. Výsledkem jsou exkluzivní křišťálové produkty, které ztělesňují to nejlepší z bohaté evropské historie, kultury a sklářského dědictví.

Foto: Rückl

Rony Plesl, umělecký ředitel sklárny Rückl

Současná designová kolekce Ronyho Plesla vzdává hold tradici sklářského umění a ikonám české historie. Kolekce si bere to nejlepší ze staletími prověřených sklářských postupů a historických dekorů a posouvá je na další úroveň.

Foto: Benedikt Renč

,,Rückl je pro mne kus úžasné historie českého broušeného křišťálu. Baví mne objevovat skryté inspirace ve starých vzorech a pouze je přeskupit do jiných podob, příběhů a souvislostí,“ říká Plesl.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky