kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Veletrh Heimtextil představí ve Frankfurtu novinky ze světa textilu

Veletrh Heimtextil představí ve Frankfurtu novinky ze světa textilu

Heimtextil
Foto: Jochen Günther
Přijeďte ve dnech 21. až 24. června 2022 navštívit na výstaviště do Frankfurtu nad Mohanem přední mezinárodní veletrh bytového a smluvního textilu Heimtextil! Ten se bude v letošním roce konat společně s textilními veletrhy Techtextil a Texprocess. Na Heimtextil už je přihlášena více než tisícovka vystavovatelů z celého světa, můžete se tak těšit na celé spektrum produktů z tohoto oboru.

„Jsme rádi, že již během několika prvních týdnů si na Heimtextil Summer Special vsadilo takové množství vystavovatelů. Velmi vysoká mezinárodní účast podtrhuje zájem sektoru bytového textilu o globální obchod,“ říká Olaf Schmidt, viceprezident pro divizi Textiles & Textile Technologies.

Letní speciál v červnu 2022 si nesmějí nechat ujít dodavatelé se zaměřením na velkoobjemové zakázky, protože veletrh je pro ně vhodnou platformou k propojení na velkoobchodníky, vývozce, majitele a manažery obchodních řetězců a další objemově orientované odběratele z Evropy i zámoří.

Doprovodný program

Na veletrhu se také představí komplexní nabídka poradenství a produktů pro obchod s lůžkovinami. Pro zástupce obchodu s lůžkovinami bude kontaktní platformou konference Sleep & More, která připravuje špičkový program. Akce Heimtextil Trends nabídne komplexní pohled na budoucnost bytového vybavení. K budoucnosti patří udržitelnost a Heimtextil Trends hodlá podtrhnout, jak důležité je se zaměřit na složení textilií a dlouhodobě uvažovat v intencích udržitelnosti.

Všechny tři textilní veletrhy v roce 2022 poprvé nabídnou kromě fyzického konání i digitální rozměr. Veletrhy fungují bez covidových opatření a můžete navštívit všechny tři na jedinou vstupenku. Tu pořídíte na www.visitortickets.messefrankfurt.com. Více informací o veletrhu najdete na www.heimtextil.messefrankfurt.com.

Galerie

Foto: Jochen Günther, Pietro Sutera

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky