kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Fragment píše novou kapitolu nájemního bydlení. Svoboda & Williams eviduje mimořádný zájem

Fragment píše novou kapitolu nájemního bydlení. Svoboda & Williams eviduje mimořádný zájem

Fragment
Foto: Trigema/Svoboda & Williams
V květnu zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams pronájem bytů v rezidenčním projektu Fragment investiční skupiny Trigema. Unikátní stavba, která od počátku vzniká jako symbióza mezi architekturou, uměním a rezidenčním developmentem, je tak o další krok blíže k cíli – v prosinci 2022 se její prostory zaplní prvními obyvateli.

Přestože nájemníky dělí od stěhování několik měsíců, poptávka je mimořádná. „Největší zájem mají klienti o malometrážní studia, která nabízejí vysoký standard bydlení za příznivou cenu. Srovnatelný produkt na trhu chybí, takže zájemci se ochotně uskromní v podlahové výměře bytu ve prospěch prémiového vybavení a kvality bydlení,“ konstatuje Eva Jílková, Senior Property Consultant v týmu Svoboda & Williams. V první etapě je v nabídce 46 nájemních bytů, už po pouhých třech týdnech je třetina z nich rezervována. „Studia už v tuto chvíli vůbec nejsou volná,“ upřesňuje Jílková. Pozornost ovšem přitahují i větší jednotky, zejména atypické byty s terasami. „Na jediné dostupné 3+kk s terasou už teď máme několik zájemců na waiting listu,“ doplňuje Jílková.  

Fragment je výsledkem spolupráce investiční skupiny Trigema s architekty Davidem Wittasskem a Jiřím Řezákem z prestižního ateliéru QARTA Architektura a s umělcem Davidem Černým. Za majestátní fasádou z dynamicky členěných rozpixelovaných bloků vzniká 140 bytů k pronájmu, designově zařízených od podlahy ke stropu. O maximální komfort života budoucích nájemníků se postarají ta nejmodernější řešení. Technologické vybavení všech jednotek zahrne vytápění i chlazení za využití aktivovaných podhledů, vzduchotechniku s rekuperací, filtrací a úpravou vlhkosti i teploty přiváděného vzduchu a chytrou domácnost Smart Home Loxone, pomocí které lze ovládat tepelnou pohodu, ventilaci, osvětlení, domovního vrátného či zabezpečení. Pohodlí a bezstarostnost zaručí i široká škála služeb.

Více informací o projektu Fragment.

Galerie

Foto: Trigema/Svoboda & Williams

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky