kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Byty Vrchlického 40: Na Praze 5 se dobře bydlí

Byty Vrchlického 40: Na Praze 5 se dobře bydlí

Zdroj/foto: Se souhlasem MAXIMA REALITY, s.r.o.
Nemovitosti na Smíchově nebo v Košířích byly a stále jsou dobrou adresou pro život a městské bydlení. Tato rezidenční oblast nabízí vše, co obyvatelé ke svému každodennímu životu potřebují: v blízkosti jsou stanice metra, páteřní dopravní linky tramvají i autobusů i kompletní městská infrastruktura včetně škol a školek. V sousedství se nachází také velké množství zeleně, parků, hřišť, obchodů, lékařských zařízení, restaurací, barů a stále populárnější náplavka. A díky takzvaným modrým zónám tu dnes nemá rezident problém se zaparkováním svého vozidla.

Není proto divu, že tato oblast patří mezi jednu z nejpreferovanějších lokalit bydlení v širším centru Prahy. Mapa společnosti Deloitte prezentující nabídkové ceny nových bytů v Praze uvádí její průměrnou hodnotu v Praze 5 okolo 109 tisíc korun za metr čtvereční. V nabídce nových nemovitostí se ale najdou i výjimky, které zájemcům o bydlení v této lokalitě nabízí byty za nižší ceny, než jaké jsou obvyklé. Takovým projektem jsou Byty Vrchlického 40, které skýtají kompletně zrekonstruované, tedy de facto zcela nové byty za ceny, které jsou výrazně nižší, než uvádí renomovaný index. V projektu Byty Vrchlického 40 si můžete vybírat z 24 bytů, a to jak v kategorii nejprodávanějších bytů na trhu o velikosti 2 + kk a ploše cca 50 metrů čtverečních, tak i rodinných bytů kategorie 3 + kk. K dispozici jsou i byty 1 + kk. Náročnější klientelu zaujmou byty v posledním, ustoupeném patře, které disponují velkými terasami s výhledem na Přírodní park Košíře-Motol.

Pětipatrový činžovní dům prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí, která díky vysokým standardům zajistí novým majitelům shodnou kvalitu bydlení jako v dnešních novostavbách, ale za výrazně příznivější ceny. Všechny jednotky v projektu Byty Vrchlického 40 jsou řešeny funkčně a jejich dispoziční řešení je plně v souladu s dnešními požadavky na moderní styl městského života a optimální využití každého metru plochy jednotlivých bytů. Součástí rekonstrukce domu byla i instalace nového výtahu. Společné prostory v domě jsou uzpůsobené pro jejich každodenní využití. Byty orientované do ulice mají okna osazena protihlukovými trojskly pro bezproblémové komfortní bydlení.

Projekt Byty Vrchlického 40 je tak ideální volbou pro první, nebo i rodinné bydlení. Je také zajímavou investiční příležitostí.

Bližší informace naleznete na webu projektu nebo přímo kontaktujte realitního specialistu
Michala Horu, e-mail: [email protected], tel.: 605 227 042.

Zdroj/foto: Se souhlasem MAXIMA REALITY, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem MAXIMA REALITY, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem MAXIMA REALITY, s.r.o.
Zdroj/foto: Se souhlasem MAXIMA REALITY, s.r.o.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky