kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Unikátní bydlení s barokní duší

Unikátní bydlení s barokní duší

Žít na místě, kde se snoubí panenská příroda se všemi vymoženostmi velkoměsta, je snem stále většího počtu lidí. Splnit si ho je možné i díky projektu Šárecký dvůr společnosti Crestyl. Privátní areál skládající se z pěti nových viladomů a kompletně zrekonstruované původní barokní budovy byl zvolen jako nejlepší Rezidenční projekt ve Střední Evropě v prestižní soutěži HOF Awards 2019, jež uděluje mezinárodní časopis o nemovitostech Construction & Investment Journal.

Šárecký dvůr naplňuje představy o výjimečném standardu bydlení nejen polohou areálu u Šáreckého údolí, ale také samotnými bytovými jednotkami, které jsou připraveny k nastěhování. V hlavním barokním objektu se ukrývá sedm velkolepě pojatých bytů s impozantními klenutými stropy, z nichž některé zabírají až tři podlaží, a viladomy s dalšími čtyřiačtyřiceti elegantními a vzdušnými bytovými jednotkami, jejichž dispozice se pohybují od 2 + kk po 5 + kk. Velká prosklená okna s izolačním trojsklem proti úniku tepla vpouštějí do interiérů velké množství denního světla a zároveň umožňují výhled na krásy okolí: z reprezentativních penthousů a dalších bytů v horních podlažích lze pozorovat úchvatné přírodní scenerie, ať už se jedná o klidnou hladinu vodní nádrže Džbán nebo kopce Šáreckého údolí. Jedinečnost dvoupodlažních duplexů podtrhuje privátní zahrada, zatímco ostatní byty disponují minimálně balkonem nebo terasou. Ke každé jednotce patří sklep a jedno parkovací stání, přičemž další je možné dokoupit.

Pár minut od zeleně i od metra
Dopřát si prostorné, bezstarostné, bezpečné a soukromé bydlení dovoluje rezidentům prostor areálu díky recepci, kamerovému systému a zrekonstruované původní zdi vinoucí se kolem celého objektu. Bezprostředně za branami Šáreckého dvora se nacházejí tenisové kurty, golfový klub s cvičným odpalištěm i fitness centrum. Stezky pro pěší i cyklisty, jež se vinou podél Šáreckého potoka, po stráních a mezi skalními soutěskami Divoké Šárky, skýtají vyžití pro všechny, kteří chtějí být v kontaktu s přírodou. Komplex je situován ve Vokovicích v těsné blízkosti vodní nádrže Džbán. V okolí stojí několik prestižních školek a škol a majitelé bytů ocení i perfektní dopravní spojení Šáreckého dvora s centrem Prahy: stanice metra a tramvajové a autobusové zastávky leží jen pět minut chůzí od vchodu do rezidence, řidiči se po Evropské třídě a tunelem Blanka svižně dostanou do dalších částí hlavního města i mimo něj. V blízkosti se nachází také nádraží a letiště Václava Havla je autem vzdáleno pouhých deset minut. Šárecký dvůr je proto určen všem, kteří chtějí bydlet uprostřed přírody a přitom si užívat veškerého komfortu, který nabízí naše hlavní město.

www.sareckydvur.cz

Zdroj/foto: crestyl
Zdroj/foto: crestyl
Zdroj/foto: crestyl
Zdroj/foto: crestyl

Autor: Markéta Kuncová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky