kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Portum Towers: Český developer Top Estates vstupuje na slovenský trh

Portum Towers: Český developer Top Estates vstupuje na slovenský trh

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers
Developerská skupina Top Estates expanduje do sousedního Slovenska. Na konci minulého roku dokončila vstup do významného projektu Portum Towers, který vyroste v pulzující mrakodrapové bratislavské čtvrti nazývané Downtown. Celková investice v rámci tohoto jedinečného rezidenčního projektu umístěného ve středu Bratislavy přesáhne 4,1 miliardy korun. Top Estates tímto naplňují svůj záměr působit a stavět v Praze, Brně a Bratislavě.

Projekt Portum je součástí takzvaného nového centra Bratislavy na pobřeží Dunaje, jehož ambicióznost doplní nadčasová architektura projektu a technické provedení. „Díky své lukrativní poloze se jedná o jednu z nejprestižnějších adres v Bratislavě. Obdobný projekt nemá na Slovensku obdoby, jsme nadšeni z jeho jedinečnosti, kterou chceme dále zdokonalovat. Pro budoucí zájemce o byty připravujeme mnohé novinky, které chceme představit v následujících měsících. Je to pro nás další velká výzva, kdy budeme realizovat další prémiový projekt a těšíme se na ni,“ říká Petr Teplý, spoluzakladatel společnosti Top Estates.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers

„Na projektu pracujeme již řadu měsíců a pro jeho realizaci jsme připravili tým profesionálů, kteří mají zkušenosti s podobnými stavbami ze zahraničí a patří mezi špičky ve svém oboru. Věříme, že bydlení v Portum bude pro všechny rezidenty prestižní záležitostí a stane se i skvělou investicí. Jsme opravdu rádi, že na slovenský trh vstupujeme právě s tímto projektem,“ vysvětluje Dušan Dvořák, spoluzakladatel Top Estates.

Dvě štíhlé výškové obytné věže projektu Portum vyrostou na exponovaném místě mezi dalšími mrakodrapy v exkluzivní části města, která posouvá Bratislavu do ligy velkoměst západního stylu. Polyfunkční rezidence nabídne svým obyvatelům nejen vysoký standard bytů a společných prostor, ale také nadstandardní služby jako například wellness, bazén a další. V projektu se klade důraz na komfort, bezpečnost a bude dbáno i na akustické vlastnosti budovy pro zajištění co největšího soukromí rezidentů. Při výstavbě jednotlivých bytů bude možnost plnit konkrétní požadavky klientů, bytový mix není pevně stanoven. Nedílnou součástí projektu je i okolní park nabízející místo pro venkovní relaxaci. Stavba by měla začít ještě letos na podzim, dokončení je plánováno na přelom roku 2025 a 2026.

Developerská skupina Top Estates momentálně staví prémiový rezidenční komplex Barrandez-vous na pražském Barrandově, na podzim roku oznámila vstup i na brněnský trh, kde chystá tři projekty.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Portum Towers

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky