Lifestyle

Gaggenau představuje nové exkluzivní štěrbinové odsavače Vario 400

Gaggenau představuje nové exkluzivní štěrbinové odsavače Vario 400
15.4.2021

Gaggenau, luxusní značka profesionálních spotřebičů pro domácí použití, uvádí na trh výjimečné odsavače Vario 400, tiché a nenápadné spotřebiče, které účinně chrání kuchyně i přilehlé obývací prostory před pachy a výpary z vaření. Pracují v dokonalé součinnosti se všemi varnými deskami stejné řady a umožňují vytvořit varný prostor zcela na míru individuálním požadavkům zákazníků. Značka Gaggenau je v Evropě průkopníkem na poli tohoto typu odsavačů par, a to už od roku 1976. Od té doby design neustále zlepšuje a nabízí dokonalé řešení pro moderní kuchyně, které se stále více propojují s obytnými prostory a jsou místem pro setkávání a zábavu.

Odsavače Vario 400 pracují v dokonalé součinnosti s varnými deskami stejné řady – což umožňuje přizpůsobit varné plochy jakýmkoli požadavkům a nabízí nekonečnou variabilitu a možnosti kombinací. Odsavače se ovládají vysoce kvalitními a profesionálními knoflíky z nerezové oceli, které jsou pro značku Gaggenau charakteristické. Je možné je nainstalovat zepředu kuchyňské linky a mají stejné provedení jako ovládací knoflíky varných desek Vario 400. Jejich ovládání je přesné a intuitivní, šéfovi kuchyně zaručují neustálou spolehlivou kontrolu nad spotřebičem.

Odsavače lze dle potřeb kombinovat s indukčními varnými deskami (s rámečkem i bez), elektrickým grilem, Teppan Yaki či plynovými varnými deskami, včetně woku. Kuchaři tak mohou využít různé metody vaření a používat i velké nádobí do průměru až 32 cm. Subtilní a nenápadný doplněk varné plochy má v moderní kuchyni zásadní význam, nevytváří přitom žádnou bariéru mezi šéfem kuchyně a jeho hosty.

Odsavače par zapuštěné do pracovní desky účinně odsávají páry a pachy přímo u zdroje, než se dostanou do okolního vzduchu. Kombinace optimalizovaného designu vnitřního rámu, duálního filtru ve tvaru V, vysoce výkonných ventilátorů a zvětšené šířky 15 cm zaručuje mimořádně výkonné odsávání i při nízkém stupni.

Nové odsavače Vario 400 lze nastavit na intuitivní automatickou funkci, která samostatně reguluje výkon během vaření. Inteligentní, citlivý a vysoce reaktivní senzor kvality vzduchu detekuje pachy, reaguje na výpary a bezhlučně je odsává při nejnižším potřebném stupni výkonu. S automatickou funkcí se není třeba rozptylovat sledováním kvality vzduchu. Navíc pracuje co nejtišeji, aby se kuchař mohl plně soustředit na přípravu výjimečných pokrmů.

Dvojitý tukový filtr v odsavači zajišťuje dokonalé zachycování tuků a částic. Plášť spotřebiče je vyrobený z eloxovaného hliníku, díky hladkému povrchu se snadno čistí a zaručuje jedinečnou hygienu. Tukový filtr lze snadno vyjmout díky dvěma ergonomickým rukojetím a plynulému vysunutí, čímž se zabraňuje úniku oleje z integrovaného zásobníku. Dokonale symetrický tvar usnadňuje navrácení do původní polohy. Tukový filtr lze mýt v myčce nádobí.

Nové odsavače Vario 400 jsou vybavené technologií Home Connect, díky které je možné spotřebiče kontrolovat a ovládat na dálku. I odsavač se tak stává součástí digitalizované domácnosti. Sven Baacke, Head of Design, Global Brand Gaggenau, říká: „Štěrbinové odsavače Vario 400 dokazují odlišnost značky Gaggenau. Jejich modularita a vhodnost pro jakékoli použití umožňuje realizaci ideálního kuchyňského prostoru. Kuchyně je místem nejen pro přípravu skvělých pokrmů, ale také pro inspirativní konverzace – proto nabízíme ještě nižší hlučnost a efektivní odsávání.“ 

Přijďte se podívat

Domácí spotřebiče Gaggenau si můžete prohlédnout v showroomu Brand Experience Center na Praze 5. Aktuální informace o otevírací době a možnostech rezervace návštěvy či účasti na ukázkovém vaření najdete na www.brandexperiencecenter.cz.

 Gaggenau je výrobcem vysoce kvalitních domácích spotřebičů. Značka je uznávaná jako lídr v inovacích, pokud jde o design a technologie “Made in Germany”. Historie značky sahá až do roku 1683. Od té doby přinesla do domácích kuchyní řadu revolučních a mezinárodně uznávaných produktů. Úspěch společnosti Gaggenau je založen na technologických inovacích, čistém designu a perfektní funkcionalitě. Gaggenau je od roku 1995 dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a v současnosti je zastoupena ve více než 50 zemích s 24 showroomy ve velkých městech po celém světě. Více informací najdete na www.spotrebicegaggenau.cz nebo www.gaggenau.cz.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.