Byznys & Reality

Oaks Prague postupně roste a dokončuje 1. fázi. Přijďte si prohlédnout vzorový byt od Chapman Taylor Architects

Oaks Prague postupně roste a dokončuje 1. fázi. Přijďte si prohlédnout vzorový byt od Chapman Taylor Architects
14.10.2021

Oaks Prague představuje nový koncept prémiového bydlení v České republice. Zvolte si to nejlepší a těšte se na život v nádherné přírodě, na moderní architekturu i na nejnovější technologie. Oaks Prague nabízí širokou škálu nemovitostí – byty, rodinné domy a jedinečné vily.

Prémiový developerský projekt Oaks Prague pokračuje dle plánu. Nabízí nejen moderní bydlení ve stylu, který je v ČR zatím ojedinělý, ale i volnočasové aktivity podporující work-life balance.  Na místě citlivě zasazeném do středočeské krajiny 20 minut od Prahy na vás čeká exkluzivní bydlení se službami concierge, 24/7 security, Deli Bistrem, školkou, golfovým hřištěm s licencí PGA National, hotelem a spa.

Naleznete zde nadstandardní služby pro komfortní život, a navíc v srdci přírody. Domov, který splňuje nejvyšší požadavky na design, kvalitu a pohodlí, a přitom klade důraz na udržitelnost. Za oblíbenými sportovními aktivitami pak není nutné jezdit daleko a energii nebo inspiraci lze čerpat na dlouhých procházkách v přilehlém lese.

Kolaudace nízkoenergetických bytových domů, navržených významnými architektonickými studii Chapman Taylor a londýnskými JTP Architects, je naplánovaná na podzim 2021. Zájemci si mohli zvolit z 39 jedinečných bytů, od studiových apartmánů až po duplexy o 190 metrech čtverečních. Bytové domy a residence vznikají jako součást unikátního projektu rostoucího na ploše o 140 hektarech. Rezidenční část bude po dokončení obsahovat přibližně 480 domovů v podobě atypických bytových domů, dvojdomků, samostatných rodinných domů a luxusních golfových vil.

Přijďte si Oaks prohlédnout

Nedávno dokončený vzorový byt se nachází v samotném srdci rezidenčního celku v Rezidenci u parku, navržené uznávaným architektonickým studiem Chapman Taylor. Jedná se o vzdušný a velkorysý prostor s nadčasovým designem z dílny ateliéru Kunc Architects. Termín prohlídky si můžete domluvit na telefonním čísle +420 702 260 000. Podrobnosti o projektu a aktuální nabídku volných bytů a domů  naleznete na www.oaksprague.cz

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.