kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » FAKRO: Moderní okna s výhledem do celého světa

FAKRO: Moderní okna s výhledem do celého světa

FAKRO
Foto: FAKRO
FAKRO, to jsou střešní okna určená pro moderní a ambiciózní nápady. Vhodná do rodinných domů, kanceláří i budov občanské vybavenosti.

Jaké realizace má FAKRO za sebou?

Luxusní byty ve starém domě

Bývalá vojenská kasárna v Ede (Nizozemsko) byla přeměněna na sedm bytů a mateřskou školku. Jednou z nejdůležitějších podmínek rekonstrukce budovy bylo ponechání fasády ve zcela nezměněném stavu. Interiéry byly naopak modernizovány a dobře osvětleny přirozeným světlem. V budově bylo instalováno celkem 132 střešních oken FTW-V U3, včetně 25 oken s elektrickým ovládáním v bezdrátové verzi Z-Wave. Všechna okna jsou navíc vybavena elektrickými markýzami AMZ Solar, které umožňují snížit teplotu uvnitř místnosti až o 10 °C a zároveň zajistit přísun denního světla.

Moderní UFO se světlíky

Autobusové nádraží v polských Kielcích je díky svému originálnímu tvaru od svého vzniku chloubou města. Nádražní budova stará více než třicet let prošla v roce 2018 zásadní modernizací. Vzhledem k tomu, že byla zapsána do rejstříku památek, byly požadavky kladené na zhotovitele velmi vysoké, při návrhu rekonstrukce se muselo zohlednit zachování stávajícího vnějšího tvaru objektu. Musela tedy zůstat i kupole s charakteristickými světlíky. Ve výsledku bylo vyrobeno 196 atypických tubusových světlovodů s kopulí o průměru 750 mm.

Ambiciózní rekonstrukce na kalifornském pobřeží

Klidné místo daleko od hustě osídleného San Francisca, budova v žalostném stavu a ambiciózní myšlenka na uskutečnění neobvyklé renovace. To předcházelo nyní moderně zrekonstruovanému domu s výhledem na Tichý oceán. Ojedinělá konstrukce balkonových oken umožnila otevřít podkrovní ložnici do zahrady s dokonalým výhledem. Křídla okna FGH-V Galeria navíc vytvářejí po otevření balkon, čímž zvyšují užitnou plochu podkroví.

Autor: Petra Vorelová

Galerie

Foto: FAKRO

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky