kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » KALDEWEI x VOGUE Germany uvádí #mustsee: Bathscape od Cristiny Celestino na Fuorisalone 2022

KALDEWEI x VOGUE Germany uvádí #mustsee: Bathscape od Cristiny Celestino na Fuorisalone 2022

Brera Location
Foto: Davide Lovatti pro Cristinu Celestino
Kaldewei spojí své síly a kreativitu v mimořádném projektu s VOGUE Germany: Na Fuorisalone od 7. do 12. června bude přední německý výrobce koupelnového vybavení spolu s legendárním módním časopisem prezentovat instalaci Bathscape, navrženou hvězdnou milánskou designérkou Cristinou Celestino.

Společný projekt VOGUE Germany a Kaldewei s Cristinou Celestino je již nyní jedním z vrcholů nadcházejícího milánského veletrhu nábytku – #mustsee. Instalace Bathscape zavede návštěvníky na velkolepou a vysoce estetickou cestu napříč koupelnovou architekturou. Pro Cristinu Celestino je tento projekt jakousi skulpturální rešerší nejrůznějších aspektů výroby a používání koupelnového vybavení. Spektrum témat sahá od estetických otázek přes smyslové vnímání a luxus vnitřního pozastavení až po aspekty materiality a udržitelnosti.

Co dělá z moderní koupelny oázu, ve které lze načerpat energii a relaxovat? Jak důležité jsou při tom ekologické a sociální aspekty? Na pozadí těchto komplexních otázek vytváří Bathscape základ pro vysoce aktuální dialog a současně odhaluje vzrušující přístupy k současnému, luxusnímu koupelnovému designu. Také proto lze instalaci shlédnout v pulzující čtvrti Brera (via Maroncelli 2), známé mnoha designérskými studii a galeriemi, po celou dobu milánského veletrhu nábytku.

O Cristině Celestino

Cristina Celestino (*1980, Pordenone) založila své studio v Miláně v roce 2013. Po absolvování studia na IUAV School of Architecture v Benátkách v roce 2013 spolupracovala s různými designérskými studii se zaměřením na interiérovou architekturu. V roce 2011 nakonec založila svou vlastní designovou značku Attico Design. Kreativní oblast Cristiny Celestino a jejího ateliéru sahá od projektů v oblasti bydlení a hotelnictví až po kreativní směry a produktový design.

Cristina Celestino
Foto: Davide Lovatti pro Cristinu Celestino

O Kaldewei

Kaldewei je německý rodinný podnik, který již více než sto let vytváří koupelnová řešení, ve kterých se moderní luxus snoubí s udržitelným myšlením, hospodařením a jednáním. Podnik označuje toto globální strategické směřování pojmem „Luxstainability“. Portfolio Kaldewei zahrnuje koupací vany, extra ploché sprchové vaničky a umyvadla z ušlechtilé smaltované oceli. Tento materiál je výjimečný svým kvalitním povrchem, elegantním designem, velmi dlouhou životností a 100% recyklovatelností. Kaldewei v roce 2021 jako první výrobce sanitárního vybavení podepsal iniciativu „Science Based Targets“ a vydal se cestou klimaticky neutrální výroby. S novou limitovanou edicí Kaldewei nature protect z oceli se sníženou bilancí CO2 je Kaldewei tomuto cíli opět o velký krok blíž. Užitek z toho mají i partneři ve stavebnictví, protože s koupelnovými řešeními Kaldewei nature protect mají stavební projekty mnohem nižší uhlíkovou stopu. Kaldewei také již několik let podporuje program WWF na ochranu moří, který se zasazuje o snížení znečištění oceánů plastovým odpadem. Z odpovědnosti vůči životnímu prostředí a dalším generacím.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky