kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Moderní bytové domy ve Větrném městě

Moderní bytové domy ve Větrném městě

Chicago
Foto: FAKRO
V Chicagu, zvaném také Větrné město, vznikly moderní bytové domy, které poskytují pohodlí a vynikají moderním vzhledem. Pohodlný přístup na plochou střechu, zaplněnou solárními panely, zajišťují inovativní střešní výlezy FAKRO DRF se soudobým designem.

Všichni potřebujeme ekologickou výstavbu. Uživatelé moderních, energeticky úsporných budov šetří náklady na vytápění a lokální komunita si užívá zdravého a čistého vzduchu. Právě tyto předpoklady splňuje projekt čtyř moderních budov, který byl realizován v Chicagu. Využívá inovativní technická řešení, materiály a výrobky k vytvoření přátelského a zdravého prostředí. Na plochých střechách těchto prostých, nadčasových bloků byly instalovány fotovoltaické panely, které dodávají elektřinu domácnostem. Tvůrci projektu se ucházejí o certifikaci budov podle standardu LEED. Tento certifikát je udělován stavbám, které splňují vysoké požadavky z hlediska spotřeby energie, tepelné pohody a přirozeného osvětlení interiéru.

Inovativní střešní výlezy

Tento projekt vyžadoval použití střešních výlezů s velmi dobrými technickými parametry a s odpovídajícím designem. Výlezová okna do plochých střech DRF s funkcí světlíku se dokonalé hodí pro tyto účely. Velmi dobrý součinitel prostupu tepla a rovněž pevná a funkční konstrukce výlezu zajišťuji komfort používání po mnoho let. Mimořádně estetické ploché křídlo jim navíc dodává elegantní vzhled a doplňuje řadu výhod. Výlezová okna FAKRO do plochých střech díky svým vlastnostem zajišťují pohodlný a bezpečný přístup na střechu a svým zevnějškem nenarušují formu těchto moderních budov.

Galerie

Foto: FAKRO

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky