kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Novinky z regionů a zahraničí

Novinky z regionů a zahraničí

Jaké jsou aktuální novinky z oblasti nemovitostí v českých regionech a zahraničí?

V Ostravě vyroste nejvyšší mrakodrap

Ostrava by v budoucnu mohla být domovem nejvyšší budovy v České republice. Městští zastupitelé rozhodli o prodeji pozemku v centru města, na němž chce ostravská společnost RT Torax vybudovat obchodně administrativní centrum s hotelem a byty v objektu s 60 patry a výškou 238 metrů. Stavba si podle předpokladů vyžádá investici ve výši překračující dvě miliardy korun. Projekt by měl vyrůst do konce roku 2026.

Artete expanduje do zahraničí

Investiční a nemovitostní skupina Arete prošla na Slovensku, v Německu a Rakousku úspěšně procesem notifikace. Může tak v těchto zemích začít aktivně nabízet vstup zahraničním investorům do svého letos otevřeného třetího fondu Arete Industrial. V tom by měli mít slovenští, němečtí a rakouští investoři podíl až 50 procent. Tento fond investuje do dokončených průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě, ale bude také sám stavět nové logistické a výrobní budovy. Cílová hodnota portfolia zmíněného fondu by se měla blížit částce 12 miliard korun.

Rattaj opět posouvá plány na Štrbském Plese

Společnost Tatry mountain resorts se definitivně etablovala na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách. Dlouholetá spolupráce TMR s 1. Tatranskou v oblasti provozu horského střediska Štrbské Pleso vyústila podpisem smlouvy, na jejímž základě se 1. Tatranská stala součástí portfolia TMR. Štrbské Pleso patří mezi nejpopulárnější horská střediska na Slovensku. V zimě nabízí 6 sjezdovek a 6 lanovek a vleků, jejichž majitelem a provozovatelem je od roku 1995 společnost 1. Tatranská. Zimní nabídku střediska se podařilo společnosti zkvalitnit vybudováním sjezdovky Furkota se zasněžováním a sedačkovou lanovkou či vybudováním sjezdovky Turistická, rovněž se zasněžováním.  Od zimní sezóny na přelomu let 2010 a 2011 navázala 1. Tatranská spolupráci se společností TMR, která v té době provozovala horská střediska Starý Smokovec a Tatranská Lomnica. Po deseti letech spolupráce přichází rozhodnutí Romana Wecka o odprodeji společnosti. „Tento krok je jen vyústěním mého postupného stahování se z lyžařského byznysu, protože se chci naplno věnovat ostatním aktivitám,“ uvedl Weck. 

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky