kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Rezidenční novinky: Výjimečné bydlení v penthousu vás nadchne

Rezidenční novinky: Výjimečné bydlení v penthousu vás nadchne

penthouse
Foto: Domoplan
Jaké novinky se udály v oblasti rezidenčních nemovitostí?

Crestyl rozšiřuje Vysoký Újezd

Dalších 43 dvoupodlažních rodinných domů ve Vysokém Újezdu nedaleko Prahy začal na konci minulého roku stavět developer Crestyl. První část nové etapy zahrnuje dokončení čtvrti U Kůlen, která leží na jižním svahu obce Vysoký Újezd. Součástí nové etapy jsou také přízemní domy v lokalitě Na Horizontu v jihovýchodní části obce. Deset bungalovů o dispozicí 4+kk tvoří společné hnízdo s rozlehlými zahradami. Dokončení je v plánu na začátku roku 2024.

Foto: Crestyl

Dvoj- a trojdomy jsou v kurzu

Na základě výzkumu společnosti Bidli se v posledních dvou letech razantně zvýšil zájem o rodinné domy. Důvodem je jednak nedostatečná nabídka bytů a jejich stále rostoucí cena, především ve větších městech, a jednak touha mnoha lidí, kteří chtějí i s ohledem na pandemii koronaviru spojenou se sérií lockdownů bydlet blíže přírodě. Finančně přijatelnější alternativu pak představují dvoj- a trojdomy, které se nyní dostávají do popředí. Mezi největší výhodu dvoj- a trojdomů patří nižší náklady na údržbu celé nemovitosti.

Foto: Bidli

Hrubá stavba projektu Koti Libeň společnosti YIT byla dokončena

Všechny tři bytové domy se čtyřmi až pěti podlažími dosáhly milníku hrubé stavby, tedy byly zde dokončeny nosné konstrukce a střechy. V interiérech nyní pokračují vyzdívky bytových příček, osazování oken a začíná se pracovat na technickém zařízení. Projekt nabídne 140 nízkoenergetických bytů, dva ateliéry a jeden komerční prostor. Ke kolaudaci by mělo dojít na jaře roku 2023, ke stěhování nových rezidentů pak zhruba v jeho polovině.

Foto: YIT

Výjimečné bydlení v penthousu Pekárenského dvora

Velký a komfortní prostor, moderní interiér připravený na míru novým rezidentům nebo velká střešní terasa, která je jako stvořená pro teplé letní večery. Unikátní penthouse v nově vznikající rezidenci Pekárenský dvůr od společnosti DOMOPLAN uspokojí i ty nejnáročnější zájemce o přepychové bydlení. Obytná plocha s rozlohou více než 200 metrů čtverečních zaručuje velké pohodlí, které je ještě umocněno prvky chytré domácnosti. Jedinečnost celého bydlení pak dotváří velká střešní terasa. Ta vedle odpočinku a příjemně stráveného času s přáteli s výhledem na Brno nabízí i své zelené zátiší.

Foto: Domoplan

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky