Statement

Luxusní šatní ramínka Mekko jsou šitá oblečení přesně na míru

Luxusní šatní ramínka Mekko jsou šitá oblečení přesně na míru
4.6.2020

I taková zdánlivě obyčejná věc, jako je ramínko, může být krásným designovým doplňkem. Luxusní kolekce šatních ramínek z bukového dřeva vás o tom přesvědčí.

Na myšlenku začít vyrábět ramínka jako vystřižená z dob našich dědečků, přivedla Štěpána Rambouska koupě jednoho krásného obleku. Ve své šatní skříni nenašel ramínko, na které by bez obav svůj nový oblek pověsil. A tak se zrodilo Mekko, specializovaný e-shop s luxusními šatními ramínky.

Poznejte kouzlo bukového dřeva

Tvrdé a odolné bukové dřevo je pro výrobu ramínek ideální surovinou. Jemná struktura buku dělá z každého ramínka originální kousek, který s léty získává krásnou a přirozenou patinu. Bukové dřevo je dohladka vybroušené a chráněné dvojí vrstvou kvalitního laku. Povrch ramínek je tak šetrný i k těm nejjemnějším látkám. Ramínka můžete mít v přírodním tónu dřeva i v elegantním tmavém provedení. Všem typům ramínek pak dominuje plochý hák z pevné oceli, se kterým se dá otáčet až o 360 stupňů. Díky této možnosti se s oblečením na ramínku snadno manipuluje. Stejně tak jako dřevo, ani ušlechtilý kov neztrácí v čase svoji hodnotu. Toto harmonické spojení odolných materiálů zaručuje, že ramínka s jistotou poslouží i budoucím generacím.

Mekko vyrábí šatní ramínka pro různé typy oblečení. Celou kolekci spojuje krásný design, promyšlený tvar a precizní provedení. Každé ramínko je navržené oblečení přesně na míru. Svým vyladěným tvarem kopíruje siluetu jednotlivých typů oděvu, aby se nažehlené kousky zachovaly ve skvělé formě.

Ramínko na oblek udrží celý váš outfit pohromadě

Tvar oblekového ramínka má rozšířené konce, aby poskytovalo saku stabilní oporu a udrželo vytvarovaná ramena. Kalhoty na ramínku drží kalhotová tyč, potažená broušeným semišem. Díky tomu kalhoty na ramínku pěkně drží a nekloužou.

Dokonalou oporu pro objemnější svršky zajistí ramínko na sako, kabát a bundu

Stejně jako oblekové ramínko je rozšířené na koncích. Otočný ocelový hák je ve dřevě napevno usazený a nehrozí tak jeho vytržení ani pod tíhou zimního oblečení.

Pro kalhoty má Mekko speciální ramínko s kovovými klipy

Ocelové klipy kalhoty pevně sepnou v pase a nepustí na zem. Klipy se dají podle potřeby lehce posunout a umožní tak nastavit šířku ramínka přesně na míru. Klipy jsou uvnitř podlepené, aby se zábránilo poničení jemné kalhotové tkaniny.

Ramínka pro košile a jiné lehké topy

Úzké košilové ramínko vyrábí Mekko hned ve dvou variantách. Klasický tvar ramínka opatřený neklouzavou kalhotovou tyčí a ramínko bez tyče. Mekko samozřejmě myslí i na dámy. Nabízí buková ramínka také ve variantách, které odpovídají siluetě dámského oblečení.

Masivní dřevo může nést monogram, jméno nebo firemní značku

Kolekce ramínek Mekko již visí ve skříních mnoha domácností, ale zdobí i šatny luxusních hotelů. Pro podporu brandu hotelu nabízí Mekko gravírování všech ramínek osobitou značkou nebo logem. Osobitě zdobené ramínko potěší i jako nevšední a originální dárek.

www.mekko.cz

 

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.