Byznys & Reality

West Flexi Offices rozšíří nabídku sdílených kanceláří v Praze

West Flexi Offices rozšíří nabídku sdílených kanceláří v Praze
16.11.2021

Operátor sdílených kanceláří s flexibilní dobou nájmu Offices Unlimited rozšiřuje své portfolio o kancelářské prostory West Flexi Offices, které právě vznikají v administrativním komplexu City West B1, přímo na stanici metra B Stodůlky. Komplexní poradenství související s nastavením parametrů produktu, managementem a marketingem zajišťuje realitní společnost Svoboda & Williams.

Administrativní komplex City West B1 je součástí portfolia Patria investiční společnosti, jejíž vedení se rozhodlo část jednoho patra vyčlenit pro koncept sdílených kanceláří. „Jsme rádi, že můžeme přivítat West Flexi Offices do portfolia našich klientů. Jako operátora flexibilních kanceláří jsme zvolili Svoboda & Williams díky jejich profesionalitě, proaktivnímu přístupu a v neposlední řadě také díky jejich dlouhodobým zkušenostem na trhu. Zároveň vnímáme, že po konceptu flexibilních kanceláří je v naší lokalitě stále vyšší poptávka, kterou tímto saturujeme,” říká Tomáš Pribiš, člen představenstva Patria.

Flexibilita jako ústřední motiv

Sdílené kanceláře West Flexi Offices jsou provozovány v úzké spolupráci společností Patria a Offices Unlimited za využití poradenství Svoboda & Williams. „Uplynulé měsíce nám ukázaly, že sdílené kanceláře budou stále žádanější, a to i mezi konzervativnější firmami. West Flexi Offices jsou tak skvělým přírůstkem do nabídky prostor, které spravujeme,” komentuje Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams. West Flexi Offices, jejichž podobu navrhnul architektonický ateliér SAD, nabízejí 39 kanceláří od 9 m2 do 74 m2. Nájemci mají možnost vybírat ze soukromých či denních kanceláří, případně si najdou pracovní místo v coworkingu.

Více informací o West Flexi Offices.

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.