Byznys & Reality

Šárecký dvůr: Strážce tvořivého života

Šárecký dvůr: Strážce tvořivého života
5.1.2021

Každý z nás je tvůrcem svého života a čas od času se zasní, jak by si představoval další běh svých dnů. Je dobré naslouchat své fantazii a podporovat ji. I to je jedna z myšlenek, která doprovázela vznik obytného komplexu Šárecký dvůr. Bez lehkosti imaginace by možná v tak zajímavé podobě ani nevznikl.

Unikátní projekt, jenž je spojením starého a novým nabízí budoucím obytelům nepřeberné možností bydlení. V nových budovách jednoduchých linií se ukrývá 44 elegantních prémiových bytových jednotek s dispozicí od 2 + kk do 5 + kk a s plochou od 76 až do velkorysých 225 metrů čtverečních. Krok k ojedinělému bydlení je navíc usnadněn širokou nabídkou několika ověřených interiérových studií.

Prolínání historie se současností

Zanedbané trosky zemědělské usedlosti v blízkosti vodní nádrže Džbán. Historie panského dvora sahá až do roku 1433 a jak šel čas, svou stopu v jeho vzhledu a v počtu přibývajících staveb zanechala každá z historických epoch. Ráz původní staré usedlosti se podařilo zachovat a podobně jako tomu bývalo dřív, i dnes je srdcem projektu Šárecký dvůr nádvoří. V atraktivní lokalitě Prahy 6 tak díky nápaditosti architektonického studia Bogle Architects vznikl projekt, kde se potkává moderní architektura s historickou hodnotou a ladí tak dokonale, že projekt zvítězil v prestižní evropské soutěži HOF Awards v kategorii Nejlepší rezidenční projekt ve střední a jižní Evropě za rok 2019.

Město i zábava na dosah

 Šárecký dvůr je usazen na rozmezí bohaté přírody a poklidné zástavby. V blízkosti Divoké Šárky a stanice metra Nádraží Veleslavín v sobě snoubí všechny výhody bydlení ve městě a zároveň v uklidňující zeleni.Vynikající dopravní dostupnost, bohatá občanská vybavenost okolí a skvělé příležitosti k aktivnímu odpočinku, to vše i mnohem více nabízí život v této lukrativní lokalitě. V blízkosti se rovněž nachází množství služeb včetně několika mezinárodních škol.

Text: Libor Strnad Foto: Crestyl

Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.